Reklamní cedule

Cedule jsou nejpraktičtějším způsobem jak zákazníky informovat a jak upoutat jejich pozornost. Současně jsou cedule ideálním pomocníkem pro prezentaci Vaší společnosti. Nabízíme výrobu a instalaci reklamních a firemních cedulí. Pro výrobu cedulí používáme různé materiály. V nabídce jsou tedy:

  • kovové a plechové cedule
  • hliníkové  a mosazné cedule
  • plastové cedule (dvouvrstvý plast)
  • dřevěné cedule
  • skleněné cedule

Co se týče výroby kovových cedulí, používáme nejčastěji matný či broušený eloxovaný hliník. Vybírat však můžete také z ostatních materiálů – mosaz, nerez, dvouvrstvý plast či dřevo. Dřevo je oblíbené pro svůj přirozený přírodní vzhled. Cedule jsme schopni vyrobit dle libovolného formátu a tvaru dle Vaše přání. K cedulím dodáváme také ozdobné nebo distanční šrouby. Výroba takové cedule probíhá za pomoci technologie frézování do hloubky a následně je zabarvena na základě Vašich požadavků. U dvouvrstvého plastu je laserem odstraněna vrchní vrstva a výsledná text je v barvě jádra, které je nejčastěji černé.
Do exteriéru jsou vhodné kovové cedule, které jsou odolné povětrnostním podmínkám. Pro výrobu plastové cedule používáme dvouvrstvý plast, který je nejčastěji v imitaci kovu ( broušená nerez nebo mosaz).

Plastové cedule mají výhodu v rychlé výrobě a levnějším nákladům na jejich pořízení. Cedule jsou ideálním sdělením pro Vaše zákazníky. Vhodné je tedy umístění cedule na dveře.