Laserové gravírování

Laserové gravírování patří mezi nejmodernější technologii. Při samotném gravírování vypaluje laserový paprsek nápis do předmětu. Vypalování způsobuje odpařování materiálu do hloubky mikrometrů až milimetrů, dle zvoleného výkonu.

Za pomoci laserového gravírování můžeme na Vaše přání vytvořit různé ornamenty, symboly, loga či nápisy. Pro gravírování můžeme použít různé materiály, jako jsou plasty, sklo, dřevo, různé kovy, papír, kůži a další. Tato technologie umožňuje laserový popis různých tvarů předmětu. Gravírovat tak lze i válcovité předměty za pomoci rotačního adaptéru. V současnosti lze gravírovat laserem tak, že v průběhu výroby zůstane výrobek naprosto netknutý.

Laserové gravírování je vhodná náhrada za mechanické značení ražením, frézováním nebo rytím. Oproti mechanickým metodám značení odpadá potřeba popisovaný předmět jakkoliv upínat.

Současná technologie umožňuje také laserové gravírování fotografií. Kvalita je zde zaručená. Na Vaše přání jsme schopni vygravírovat opravdu rozmanité tvary a popisy. V tomto ohledu záleží pouze na Vaší fantazii.

Laserové gravírování se používá především ve výrobě, ale zároveň je vhodným způsobem, jak potěšit Vaše známé či zákazníky originálním dárkem.